LIVE stream - Poezie Divadlo Viola

LIVE stream - Poezie Divadlo Viola

Adresa:

LIVE stream

Termín: 1.5.2020

Žánr: divadlolive stream online divadlo Viola


Bývalá poetická vinárna Viola chce letošní květen s dopady koronavirové pandemie projasnit básněmi. Celý květen od pondělí do pátku si tak můžete na divadelním Facebooku a Twitteru v klidu vychutnat známé i méně známé texty české i světové poezie podle výběru a v přednesu herců a spolupracovníků Divadla Viola. 

On-line videa najdete zde

V souladu s konstatováním Jiřího Suchého, že totiž „trocha poezie nikoho nezabije", básničky pro Violu v první polovině května vyberou a v krátkých videozáběrech představí mj. Jiří Dvořák, Kateřina Lojdová, Tomáš Pavelka, Jiří Langmajer, David Novotný, Otakar Brousek, Jan Zadražil nebo Viktor Preiss. A uslyšíte také poezii, kterou mají rádi klavíristé Ivo Kahánek, Emil Viklický nebo režisér Tomáš Vondrovic. Ve spolupráci s Českým rozhlasem Viola připomene i autory, které si zamilovali Jiří Adamíra, Rudolf Hrušínský, Vlasta Fabiánová, Dana Medřická nebo Martin Růžek a Miloš Kopecký.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce