Nejúspěšnější česká travesti show v Praze

Nejúspěšnější česká travesti show v Praze

Adresa:

Praha 8, Burešova 1661/2

Termín: 4.12.2020 v 20:00 hod. (pátek)
Vstupné:

320

4prosinec pátek 20:00

Žánr: divadlotravestishow


Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky přiváží do PRAHY svou ,,Vánoční show,, Vánoční atmosféra i známé melodie, nejúspěšnější výběr vystoupení a písniček z předchozích pořadů této skupiny. Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky jsou aktuálně nejúspěšnější českou travesti skupinou. Pánové Lukáš, Martin, Jirka a Saša se promění během večera ve známé zpěvačky a herečky. Show která se těší zájmu v kulturních domech a divadlech po celé České republice. Jediné vystoupení s pořadem ,,Vánoční show,, v Praze!

V pátek 4. prosince ožije kulturní dům Ládví. Připravena bude stolová úprava s možností občerstvení v krásných a moderních prostorách nově zrekonstruovaného kulturního domu Ládví. pátek 4. 12. 2020 od 20:00 hodin Kulturní dům Ládví, Burešova ulice, Praha 8 Přímo na stanici metra LÁDVÍ 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

26září sobota 15:00

Vysavač

, Václavské nám. 56 Divadlo

16říjen pátek 20:00

Partička

, Komunardů 306/1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Nejúspěšnější...

Wellness Hotel STEPPraha (3 km)

Výstaviště HolešovicePraha (3.7 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (5 km)