LIVE stream - Corona Nights I Petr Šrámek - Neuměle o umělé inteligenci

LIVE stream - Corona Nights I Petr Šrámek - Neuměle o umělé inteligenci

Adresa:

LIVE stream

Termín: 24.4.2020

24duben pátek 18:00

Žánr: ostatní akcelive stream online


Klub Paralelní Polis dočasně otevírá své digitální brány veřejnosti!

Živý stream sledujte zde

Petr se již 30 let zabývá novými technologiemi a jejich uplatněním v praxi, protože věří, že věda a technologie mohou pomoci lidstvu dosáhnout nové, lepší úrovně existence. V uplynulých letech založil a řídil řadu firem a nyní se věnuje předávání svých zkušeností start-upům na mezinárodním poli. Spolupracuje také s organizacemi jako Singularity University nebo World Business Angels Investment Forum. Řídí fond pro investice do early stage start-upů s technologiemi pro zlepšení lidského zdraví.

Společně si budeme povídat o exponenciálních technologiích a umělecké inteligenci, která hraje ve světě kolem nás stále významnější roli. Petr je mimo jiné zakladatelem Platformy umělé inteligence a soutěže AI Awards. Jak souvisí vývoj umělé inteligence s našim stárnutím, které už přestáváme vnímat jako nevyhnutelný stav ale spíše jako nemoc? Názor, ke kterému se mimo jiných přiklání už i Světová zdravotnická organizace (WHO). Jak nám tyto technologie pomáhají v době koronakrize? Jak se podniká ve světě start-upů

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce