LIVE stream - Káznice live – Nikola Mucha

Adresa:

LIVE stream

Termín: 24.4.2020

24duben pátek 20:00

Žánr: koncertylive stream online


Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Studex.tv, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

Živý stream sledujte zde

Nikola Mucha je enfant terrible české hudební scény, a to v nejlepším možném smyslu. Žádný filtr a stoprocentní upřímnost, o náboženství, o ženské zkušenosti, o chlapech, o Brně. Se svojí kapelou Mucha nahrála nespočet hitů, které se stali pro mnohé stali malou hymnou. Ve své tvorbě kombinují punk rock, folk, zaflirtují i s reggae. Hudba i texty Muchy vás vyhodí z komfortu pohodlných názorů, poslední album Tos Posrals přetéká ostrým sarkazmem a výsměchem, například sociálním sítím. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce