LIVE stream - Kultura do domu: Na slovo s umělcem: Kryštof Hošek

LIVE stream - Kultura do domu: Na slovo s umělcem: Kryštof Hošek

Adresa:

LIVE stream

Termín: 20.4.2020
Vstupné:

50,- / 100,- / 150,- / 200,- / 250,- Kč

20duben pondělí 18:00

Žánr: ostatní akceumění sochařství live stream online


Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, což ale neznamená, že bychom se flákali!

Umělce i Rock Café můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností

Na slovo s Kryštofem Hoškem. Živý stream sledujte zde

Abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se společně s NetwIN Production a Blue Lune Productions sérii online streamů přímo z Rock Café Prague. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené umělce, ať už hudebníky, divadelníky nebo výtvarníky. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Tentokrát se pozornost ubírá na výtvarné umění a na jednotlivé umělce, kurátory či galeristy. Po úspěšné únorové výstavě UŽ JE NEJHŮŘ, která se věnovala aktuální politické náladě v ČR, navazujeme již třetím rozhovorem s jedním z autorů této výstavy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce