Sportem za lepším nádechem

Adresa:

Praha

Termín: 16.4.2020 30.4.2020

16dub - 30dub celý den

Žánr: sport


Hrajeme za lepší nádech je benefiční akce na podporu pacientů s cystickou fibrózou (CF). Jedná se o nevyléčitelné genetické onemocnění, které se nejčastěji projevuje destrukcí plicní tkáně. Uvádí se, že polovina pacientů se dožije cca 38 let. Charitativní akce Hrajeme za lepší nádech má za cíl přiblížit život rodin pacientů s cystickou fibrózou široké veřejnosti a přispět nemocným CF na jejich nákladnou léčbu. V květnu v roce 2019 se konal první ročník exhibičního utkání, kterého se zúčastnilo přes 700 diváků a na pomoc nemocným CF se vybralo úžasných 450tis. Kč.

Letos se bohužel utkání muselo přeložit z důvodu vyhlášení nouzového stavu na jiný náhradní termín. Dubnová benefiční aukce sportovních věcí se však koná dle plánu! Dražit můžete již nyní na FB Hrajeme za lepší nádech až do 30. dubna. V této aukci máte možnost získat dresy a další sportovní předměty od předních českých sportovců nebo sportovců, kteří v Čechách dlouho působili, jako např. podepsaný dres od Tomáše Satoranského, dres Bohemians 1905, věci od reprezentace biatlonistů, míč od Beach volejbalistky Báry Hermannové a Markéty Slukové – Nausch, boty od Aleny Hanušové, dres od cyklisty Jana Hirta, obřího plyšáka od Vávry Hradilka, dres a hokejku od Jakuba Klepiše, kšiltovku od Romana Kreuzigera a spoustu dalších zajímavých věcí. Výtěžek akce bude věnován Klubu nemocným cystickou fibrózou, z. s. (www.klubcf.cz), který za něj pořídí přístroj na odhlenění dýchacích cest s názvem SIMEOX (https://www.mr-diagnostic.cz/simeox) a na provoz Klubu CF. Jeden přístroj stojí téměř 200tis. Kč. DĚKUJEME, ŽE NÁM POMÁHÁTE POMÁHAT!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sportem za lepším...

Royal Court ApartmentsPraha (545 metrů)

Royal Court HotelPraha (781 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 132 metrů)