Černé divadlo LIVE stream

Černé divadlo LIVE stream

Adresa:

Praha 1, Karolíny Světlé 31

Termín: 19.4.2020
Vstupné:

dobrovolné

19duben neděle 19:00

Žánr: divadlo


Černé divadlo HILT bylo vždy soběstačné a bez finanční pomoci státu. Na provoz si vydělávalo i zahraničními zájezdy nebo komerčními akcemi pro firmy. Stálá scéna tedy byla podpořena dalšími aktivitami tohoto divadelního souboru. Provozní náklady běží dále, divadlo nemůže hrát, nemůže ani cestovat. Nyní je využito k šití roušek na pomoc domům seniorů a nemocnicím.

Herci se denně schází a šijí, stále doufají, že snad už brzy budou diváky bavit tím, co milují - tanec, hraní. Je to pouhé dva roky, kdy v těchto dnech jako jediné české divadlo reprezentovali Českou republiku na Světové divadelní Olympiádě v Indii – odkud pro naši zemi přivezli 2 ocenění. Denní šití roušek si osvěží živým přenosem z divadla. Rekordně, namísto 9 herců a tanečníků poběží představení černého divadla v podání pouze čtyř.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

21říjen středa 19:00

29září úterý 19:00

14říjen středa 19:00

22říjen čtvrtek 19:00