LIVE stream - Mezinárodní den Romů

LIVE stream - Mezinárodní den Romů

Adresa:

LIVE stream

Termín: 8.4.2020

8duben středa 19:00

Žánr: ostatní akceMezinárodní den Romů hudba stream live online


Nenechte si ujít Oslavy Mezinárodního dne Romů, které se uskuteční i letos, ovšem v experimentální formě. Oslavy každoročně probíhají 8. dubna a v dnech kolem. Aktuální situace bohužel nedovoluje, abychom se společně potkali na galavečeru v divadle Archa, a tak artivistické uskupení Ara Art, pod jejichž taktovkou již pošesté oslavy proběhnou, připravilo experimentální online session s názvem "Z obýváku do obýváku".

Přenos koncertů 8. dubna poběží zde

Zapojí se více jak třináct romských umělců z Česka, Slovenska, ale i USA. Mezi účinkujícími jsou mj. Igor Kmeťo ml. (Slovensko), Petra Gelbart (New York) nebo Gejza Horváth (ČR) a mnoho dalších.

Letošním tématem, které bylo zvoleno ještě před propuknutím koronavirové krize, pak je "Všichni jsme Romové". Téma poukazuje na nutnost solidarity, vzájemnosti, pochopení a potřebu hledání cest ke sjednocení i ve chvílích, kdy to není jednoduché.

Informace o akci zobrazíte také kliknutím na obrázek. 

Oficiální oslavy se pak přesouvají na 5. listopadu, opět do divadla Archa.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce