LIVE stream Fidlovačka: Nad rozlitou mléčnou dráhou

LIVE stream Fidlovačka: Nad rozlitou mléčnou dráhou

Adresa:

LIVE stream

Termín: 5.4.2020

5duben neděle 18:00

Žánr: divadlolivestreamonlinedivadloskypové premiéryFidlovačka


Nakolik jsme ochotni odpustit ostatním lidem, že tu nejsou s námi, když je potřebujeme? Když byla Klára malá, její otec odletěl do vesmíru. Nyní se vrátil. Zatímco ona zestárla o padesát let, on zestárl o pět. Nyní před nimi stojí nejtěžší úkol – přijmout skutečnost, že jejich úlohy se proměnily.

Z dítěte se stává rodič a z rodiče dítě. Poetická hra s notnou dávkou břitkého humoru mladého českého dramatika Davida Košťáka o vztahu nedospělého otce a stárnoucí dcery, kterým čas protekl mezi prsty jako hvězdný prach v jedinečném online podání našich herců z Dánské dívky - Vandy Hybnerové a Dana Krejčíka. 

SKYPOVÉ PREMIÉRY aneb vzdálená setkání blízkého druhu = Naši herci přes svoje webkamery nazkouší hry mladých českých dramatiků, které si diváci mohou pustit a být tak svědky toho, že spolu herci můžou hrát, i když jsou mnohdy i několik desítek kilometrů od sebe. Připravili jsme pro diváky aktuálně pět unikátních skypových premiér. Opět na našem webu a FB.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce