Divadlo Tramtarie | Ernest Hemingway – Stařec a moře

Divadlo Tramtarie | Ernest Hemingway – Stařec a moře

Adresa:

LIVE stream

Termín: 6.4.2020

6duben pondělí 18:00

Žánr: divadlolivestreamonlinedivadlo


Rozhodli jsme se Vám nabídnout zderniérované inscenace, které už nehrajeme, ale které byly ve své době legendární. Jednou z takových je adaptace novely Ernesta Hemingwaye Stařec a moře v režii Vladislava Kracíka. Inscenace je jedinou českou divadelní adaptací životního díla amerického spisovatele Ernesta Hemingwaye, který je držitelem Nobelovy ceny za literaturu. Začínali jsme jako nadšenci, kterým se vlastními silami povedlo vybudovat profesionální divadelní scénu.V tuto chvíli divadlo živí 8 herců a 12 pracovníků zajišťujících provoz divadla.

Celkem nám pro ně chybí 500 tisíc korun, které bychom jinak vydělali na vstupném. A proto prosíme Vás, naše diváky, pomozte nám. Přispějte nám prosím jakoukoliv částku. Každá koruna nám pomůže nenechat naše herce, techniky a další pracovníky na holičkách. Získat můžete dvě volné vstupenky do Divadla Tramtarie a pozvání na skleničku Vaší oblíbené tekutiny a neformální setkání s oblíbenými herci a vedením Divadla Tramarie.

Sledujte Mall.tv

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce