LIVE stream Kapitán DEMO

LIVE stream Kapitán DEMO

Adresa:

LIVE stream

Termín: 3.4.2020

3duben pátek 20:00

Žánr: koncertylivestreamonlinekoncerty

Umělci: Kapitán Demo


Kvůli koronaviru musela zrušit program řada kulturních institucí a subjektů, česko-italský miliardář, mistr světa v odmítání charit a benefičních akcí to ale vidí tentokrát jinak a jeho online hudební show můžete v pátek 3. dubna od 20.00 sledovat z pohodlí svého obyváku (kuchyně/ložnice/balkónu...). Díky MALL.TV zazní přímo u vás doma i nový singl pro český národ Kdo to má? Navíc můžete celou show snadno podpořit díky této sbírce. My jim předáme 100 % vybrané částky, DEMO pak část výtěžku věnuje zdravotním sestrám, vědmám a léčitelům . Dobrá věc na druhou!

Sledujte Mall.tv

Za tajemnou maskou tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá Jiří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Ghostmother. V současné době také z hudebního projektu Republic Of Two. Kapitán se za svůj rap nemusí stydět. Sarkasmus mu...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce