Kultura do domu: The Rocket Dogz

Kultura do domu: The Rocket Dogz

Adresa:

Praha 1, Národní 116

Termín: 2.4.2020
Vstupné:

100 Kč - 500 Kč

2duben čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcerock


Jak všichni víme, situace není lehká – nejen pro kulturu, ale pro celou společnost. Jako klub máme (a zřejmě ještě po nějakou dobu budeme mít) zavřeno, to ale neznamená, že bychom se flákali! A abychom vám aspoň trochu zpříjemnili pobyt v karanténě, připravili jsme se pro vás společně s NetwIN Production a Blue Lune Production sérii online streamů přímo od nás z Rock Café. Až k vám do domu vám pomocí televizních a počítačových obrazovek doručíme vaše oblíbené interprety, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií. Chceme tak podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou například zvukaři nebo osvětlovači!

Jako další se v rámci našich live streamů představí pražská psychobilly partička The Rocket Dogz! V rámci svého žánru už dávno přerostli českou scénu a pravidelně obráží také zahraniční kluby a festivaly, mimo jiné se představili třeba ruskému nebo španělskému publiku. A nyní se se svým mixem rock’n’rollu, punku, rockabilly a psychobilly představí v dalším live streamu ze série Kultura do domu!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kultura do domu: The...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (550 metrů)

ValentinskaPraha (616 metrů)