Ivan Vokáč & Global Art Philharmonic Orchestra

Ivan Vokáč & Global Art Philharmonic Orchestra

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 5

Termín: 1.6.2020
Vstupné:

250 - 600

1červen pondělí 19:30

Žánr: koncertysoutěž


Multižánrový violoncellista Ivan Vokáč vystoupí v Praze s Global Art Philharmonic Orchestra Ve Smetanově síni Obecního domu se koná 1. června již druhý koncert symfonického orchestru Global Art Philharmonic Orchestra. Událost naváže na velice úspěšnou českou premiéru mezinárodního hudebního tělesa, kterou loni v červnu hostilo Rudolfinum. Na koncertě zazní slavný Dvořákův koncert pro violoncello a orchestr, Beethovenova “Osudová” symfonie a jeho předehra Coriolan. Pořadatel koncertu, japonská nadace EG Art Production, věří v unikátní přínos klasické hudby pro dnešního člověka, a snaží se proto tento typ umění celosvětově podporovat.

Díky tomu jsou vstupenky na červnový koncert finančně dostupné pro každého. Za doprovodu Global Art Philharmonic orchestra v Obecním domě sólově vystoupí jeden z nejvýraznějších českých violoncellistů mladé generace Ivan Vokáč. Je vítězem řady mezinárodních interpretačních soutěží. Pravidelně vystupuje s předními českými orchestry a je zástupcem koncertního mistra České filharmonie. Od raného věku se Ivan Vokáč věnoval i komorní hudbě. Také na tomto poli zvítězil v mnoha mezinárodních kláních, opakované vítězství získal na Brahmsově soutěži v rakouském Pörtschachu. Ivan Vokáč je ceněn pro svůj široký umělecký záběr, který realizuje také ve dvou netradičních tělesech, Prague Cello Quartet a Escualo Quintet.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ivan Vokáč & Global...

Tyn Yard ResidencePraha (304 metrů)

The Emblem HotelPraha (705 metrů)

ValentinskaPraha (827 metrů)