LIVE stream: Cirk La Putyka (A)live! Family

LIVE stream: Cirk La Putyka (A)live! Family

Adresa:

LIVE stream

Termín: 7.4.2020 (úterý)

Žánr: divadloonline.streampředstavenífilharmoniedivadlocirkus


Filmový záznam strhující novocirkusové inscenace Family z roku 2015, která byla v roce 2016 derniérována. Inscenace Familynabízí novocirkusový a divadelní pohled na proměny rodinného života. Diváci se mohou těšit na řadu netradičních rekvizit, například teeterboard vyrobený z desky stolu, speciální mobilní trampolínu, strom s ocelovými sedmimetrovými větvemi i zavěšený jídelní stůl.

Ve své době šlo o největší projekt Cirku La Putyka, do kterého principál a režisér Rostislav Novák mladší pozval všechny, kdo souborem do té doby prošli. Výsledkem se stala podívaná propojující přes dvacet umělců několika generací a národností, včetně Rosťových rodičů a synů Matyáše a Šimona.

Rosťovi se podařilo sestavit také prvotřídní tvůrčí tým. Choreografie se ujal Thomas Steyaert, bývalý člen belgického souboru Ultima Vez, autorem scény byl Hynek Dřízhal, o kostýmy a make-up se postarala Kristina Záveská, projekce vytvořil Jakub Jelen a technickým režisérem se stal Mathieu Grégoire. Šlo o první část trilogie Family Roots in Black Black Woods. Záznam inscenace pořídil a sestříhal Jakub Jelen.

Sledujte na Mall.tv

O akci jsme již napsali...

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce