New Model Army v Praze - přeloženo na 2021

New Model Army v Praze - přeloženo na 2021

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 704/36

Termín: 29.10.2021 v 18:00 hod. (pátek)
Vstupné:

předprodej 450 Kč, na místě 650 Kč

29říjen pátek 18:00

Žánr: koncertyPunk rock Post-punk Folk rock

Umělci: New Model Army


New Model Army se po čtyřech dlouhých letech vracejí 29. října do Lucerna Music Baru, kde během speciálního tříhodinového (!) setu představí průřez všemi svými nahrávkami. Start je už v 18.00!

Tři slova, patnáct desek, čtyřicet let. Kapela, která nikdy nepatřila k mainstreamu, ale bez které by byla celá post-punková hudba nepoměrně chudší. Kapela, jejíž fanoušci vytvořili během čtyř dekád Rodinu. Kapela, kterou v polovině 80. let označila nadšená kritika za „Nejlepší věc v anglickém rocku od dob The Clash.“ Kapela, která „na stará kolena“ překvapivě nahrává jedny z nejlepších alb své kariéry.

Jestli na nějakou současnou kapelu dokonale sedí přívlastek kultovní, pak jsou to jedině New Model Army. V současnosti pětice, jejímž lídrem je charismatický zpěvák a kytarista Justin Sullivan, k sobě poutá své fanoušky doslova...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce New Model Army v Praze -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)