Mudhoney v Praze - přeloženo na 2021

Mudhoney v Praze - přeloženo na 2021

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 704/36

Termín: 4.10.2021 v 21:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

předprodej 550 Kč, na místě 650 Kč

4říjen pondělí 21:00

Žánr: koncertyAlternativní rock Grunge Garage punk Punk rock

Umělci: Mudhoney


Je jen málo radostnějších výjevů než pohled na rockovou kapelu, kterou to BAVÍ i po více než třiceti letech. Mudhoney by si mohli v klidu užívat teplého místečka v Síni slávy garážové muziky (kdyby taková bohulibá instituce existovala) a občas pustit do světa nějakou tu bestofku či reedici klasického alba – a nikdo by nemohl říct ani popel: tihle chlápci už to mají přece dávno všechno „odehráno“.

Mark Arm, Steve Turner, Dan Peters a Guy Maddison ale místo toho pořád nahrávají nové desky (stále aktuální Digital Garbage vyšla v roce 2018) a nemohou se dočkat okamžiku, kdy vyrazí na příští turné. 

Rozepisovat se o významu čtveřice Mudhoney je celkem zbytečné, snad jen pro upřesnění úryvek z biografie Mudhoney na All Music Guide: Nirvana a Kurt Cobain možná dokázali obléknout celou planetu do kostkovaných flanelových košil a...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mudhoney v Praze -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)