Vladimir 518 & Mike Trafik a The Rocket Dogz poprvé v Klubu FAMU

Vladimir 518 & Mike Trafik a The Rocket Dogz poprvé v Klubu FAMU

Adresa:

Praha 1, Smetanovo nábřeží 2

Termín: 27.3.2020

27březen pátek 20:00

Žánr: koncerty


Legendární raper Vladimir 518 s DJ Mikem Trafikem za zády a psychobilly smečka The Rocket Dogz opět spolu na jedné stagi. Exkluzivní spojení hip hopu a rockabilly tentokrát v pražském Klubu FAMU 27. 3. 2020. Část z prodeje vstupenek půjde na nový elektrický vozík pro Martina. Že spojení dvou zdánlivě nesourodých undergroundových subkultur – rapu a rockabilly – může fungovat, by čekal málokdo. A přesto o tom Vladimir 518 s Mikem Trafikem a The Rocket Dogz už několikrát dokázali přesvědčit.

Znovu se o to pokusí v pražském Klubu Famu, kde zazní neznámější pecky jako Planeta Praha, Já to říkal, Nemám zájem, Smíchov Újezd atd. za podpory klokotání psycho-rock´n´rollového kontrabasu, Woodyho řízné kytary a tepajících bicí! Support bude v režii DJ Vegy. Nezapomenutelné večery v Klubu Buben se tedy přesouvají do Klubu FAMU. Právě tam jeho výbornou atmosféru tahle sestava 27. 3. 2020 podpoří. Ale nepůjde jen o to. Label Bigg Boss ve spolupráci s The Rocket každých 50 Kč ze zakoupené vstupenky věnuje Martinovi, který je po úrazu krční páteře připoután na elektrický vozík a po 14 letech potřebuje nový.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5říjen pondělí 20:00

7říjen středa 20:30

Bratři Ebenové v Besedě

, Malostranské náměstí 21 Koncert

Ubytování v okolí akce Vladimir 518 & Mike...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (546 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (611 metrů)

ValentinskaPraha (681 metrů)