7krát3 pokřtí debutové album I na apríla

7krát3 pokřtí debutové album I na apríla

Adresa:

Praha 10, Krymská 12

Termín: 1.4.2020

1duben středa 19:30

Žánr: koncerty


Chytlavé beaty, do detailu promyšlené texty, originální a osobitá estetika. Za tím vším se skrývá nová posila BigBoss labelu 7krát3, který své debutové album I pokřtí 1. dubna 2020 v pražském Café v lese. Na album ve stylu černošského R&B s prostým názvem I, které na digitálních platformách vyšlo 21. ledna, se vedle aktuálních hitů Promiň nebo Tygrovanej sprej vešly další 4 songy, z nichž každý je tematicky úplně jiný a dokáže zacloumat emocema.

„Jedna věc může působit nadrbaně, jiná zase dokáže vrátit do dětství, další chvilku vede po duchovní cestě, a nebo naopak svede k vyzrálým ženám,“ přibližuje 7krát3. Na jeho vzniku se podílelo několik významných osobností. Vedle Jiřího Korna, který se 7krát3 nazpíval song Tygrovanej sprej, na desce zazní celá sestava PSH a instrumentalisté Adam Koller, Igor Ochepovsky, Michael Říha, Petr Bidlo nebo Matěj Havlíček. Prvního dubna se v pražském Café v lese nebude křtít jen samotné album, ale za účasti hostů i limitovaná edice vinylů a 7krát3 se představí ve vlastní live show.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 7krát3 pokřtí...

Žižkovská televizní věžPraha (1 092 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 304 metrů)

Royal Court HotelPraha (1 313 metrů)