Baroness v Praze

Baroness v Praze

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 9.6.2020
Vstupné:

590 Kč

9červen úterý 19:00

Žánr: koncertySludge metal Alternativní metal Progresivní metal


Americký kvartet BARONESS, seskupený kolem charismatického Johna Baizleyho známého též svým výtvarným uměním říznutým Muchovskou secesí (designy pro Metallica, Kvelertak, Kylesa, Pig Destroyer, Darkest Hour, Daughters ad.), přijede do Prahy představit nové, kritikou do nebes vynášené album „Gold & Grey“ a rozhledy v nečekaných barvách.

Již od svého debutu Baroness jsou permanentně oceňovaná kapela (vč. nominací Grammy), a tak jsme zvědavi, kam je to mimo žebříčky Billboard a přebaly časopisů jako Revolver a Kerrang! s jejich pátým a rozhodně nejambicióznějším počinem „Gold & Grey“ dovede. V každém případě tento 17tiskladbový kaleidoskop přesahuje všechny limity a nekouká na jakékoli bariéry, jak to kdysi při objevování nových hudebních oblastí udělali např. Pink Floyd, Neurosis, Massive Attack nebo Scott Walker. A John vše výše uvedené stvrzuje slovy, „snažili jsme skrze naše nástroje říci něco nového a zároveň, i za nepoužití typických konvencí, nenarušit zvuk, ani ducha kapely.“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Baroness v Praze

Žižkovská televizní věžPraha (208 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (613 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)