Last Aid / Pragovka Gallery Rear

Last Aid / Pragovka Gallery Rear

Adresa:

Praha 9, Kolbenova 923/34a

Termín: 4.4.2020 11.6.2020
Vstupné:

Dobrovolné

4dub - 11čer celý den

Žánr: výstavy


V Pragovka Gallery proběhne výstava s názvem Last Aid. Její zahájení se uskuteční spolu s ostatními výstavami v rámci Kolben Open 7, které proběhne 4. 4 v 18:30, galerie však budou otevřené po celý den. Autory výstavy jsou skupiny Střešovická kramle a Victory Nox Art Division Team.

Vystavující: Členové hudební skupiny Střešovická kramle: Václav Girsa, Tomas Hruza, Tom Kotik, Brian Tyler Noble, Daniel Vlcek, Karel Lavír Členové Victory Nox Art Division Team: Jindrich Max Pavlicek, Jaroslav Schejbal, Michal Tošner, Petr Vyšohlíd Kurátorka: Tereza Špinková Výstava Last Aid představí tvorbu umělců sdružujících se ve skupinách Střešovická kramle (Praha) a Victory Nox Art Division Team (Hradec Králové).

Kromě propojení hudební a výtvarné performance se výstavou budou prolínat další témata, paralelně se objevující v hudbě a textech těchto uskupení: katastrofické vize budoucnosti, temné stránky lidského chování, strach z nejistoty, podivné bytosti, transformery a chrliče se zářícíma očima, hutnou atmosféru, vysušené řeky, příšery, mučivost (environmentální) úzkosti a špatné svědomí.

DOPROVODNÝ PROGRAM VÝSTAVY: 4. 4. 2020 V rámci akce Kolben Open 7 zahraje Střešovická kramle, SLUT a MAD-MOUSE CHICAGO I.R.A. Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha a Státním fondem kultury.

Galerie a muzea - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Last Aid / Pragovka...

Hotel Relax InnPraha (1 778 metrů)

Hotel DUOPraha (2.6 km)

A&O Hotel Praha Metro StřížkovPraha (2.6 km)