Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Praha

Pavel Vondráček - Love Stories Tour - Praha

Adresa:

Praha, Kateřinská 40

Termín: 21.5.2020 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

dobrovolné, vstup na základě předchozí rezervace

21květen čtvrtek 19:00

Žánr: koncerty


Nezapomenutelná tour mladého českého klavíristy a skladatele Pavla Vondráčka se vrací do pražského C. Bechstein Pianocentra ve čtvrtek 21. května 2020. V úchvatném komorním prostředí zazní skladby z umělcova nejnovějšího alba, ale také hudba z alba předchozího, hudba převzatá či skladby klasických skladatelů. Koncert se v Poděbradech po velkém úspěchu v ČR a USA znovu uskuteční ve stejném obsazení s mírně obměným setlistem.

Pavel Vondráček je jedním z nejtalentovanějších mladých klavíristů. Na klavír začal hrát ve svých 3 letech a mnoho let navštěvoval hodiny klasické hudby. Až ve svých 13 letech objevil svoju vášeň pro skladbu a klavírní improvizaci. Po mnoha vystoupeních vydal v roce 2015 své debutové album "Lost in the Wind", které obsahuje především úpravy populárních písní, ale také výběr z autorových vlastních improvizací. Nedlouho po vydání alba Lost in the Wind nastoupil na nejprestižnější hudební akademii světa Berklee College of Music a složil hudbu k albu "Love Stories", které vydal až koncem roku 2019. S albem též odstartoval svou klavírní tour velmi úspěšnými koncerty v Poděbradech a Praze. Po úspěchu ve Spojených státech se na přelomu května a června vrací do ČR a na podzim pokračuje evropskou tour.

Hudba na albu "Love Stories" je osobní zpovědí umělce, který právě objevuje první milostné vztahy. Téma lásky je netradičně ztělesněné v čistě instrumentální hudbě a dává posluchači velký prostor k vlastní fantazii. Pavel Vondráček pro svou "Love Stories Tour" připravil nezapomenutelný program plný překrásné hudby, úžasných hostů, ale také vizuální prožitek.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Vondráček - Love...

Pension BřezinaPraha (183 metrů)

Hotel AlfonsPraha (183 metrů)

EA Hotel SonataPraha (216 metrů)