Pražská Zoo - Noemova archa - Nejlehčí obtížnost

Pražská Zoo - Noemova archa - Nejlehčí obtížnost

Adresa:

Praha 7, U Trojského zámku 120/3

Termín: 29.2.2020
Vstupné:

990

29únor úterý 09:00

Žánr: ostatní akcehrapro děti


Venkovní úniková hra na motivy známé biblické pověsti, kterou si můžete zahrát kdykoli v otevíracích hodinách pražské Zoo.

Procházka pražskou zoologickou zahradou, která je inspirovaná biblickým příběhem o Noemově arše. Pomozte zachránit zvířátka na archu, aby je nepotkal stejný osud jako dinosaury či jednorožce. Najděte indicie, vyluštěte zapeklité hádanky a dostaňte se zdárně do cíle.

Hra unikátním způsobem propojuje svět kolem nás s virtuální realitou, díky čemuž si ji užijete na maximum. Můžete si zvolit ze dvou obtížností, nejlehčí je určena pro rodiny s dětmi, střední dá zabrat i skupině přátel.

Venkovní únikovou hru s biblickým příběhem si můžete zahrát kdykoliv v otevíracích hodinách pražské Zoo. Kupte si vstupenku, nažhavte chytrý mobil, stáhněte aplikaci a vydejte se na cestu. Jsou pro Vás přichystané indicie, zapeklité hádanky, ale také příjemná procházka po Zoo na čerstvém vzduchu se svými přáteli, či rodinou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pražská Zoo - Noemova...

Vila LannaPraha (1 628 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (1 934 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (3.3 km)