Psonference

Psonference

Adresa:

Praha 4, Na Strži 2097/63

Termín: 8.5.2020 (pátek)

Žánr: ostatní akcekonference psi zvířata přednášky


E-shop SpokojenýPes.cz uspořádá v Praze největší konferenci pro milovníky psů. V Praze proběhne první velká konference pro všechny pejskaře. Psonference odstartuje 8. 5. 2020 v pražském Cubexu, jednom z nejnovějších konferenčních center v Evropě. Návštěvníky čeká celkem sedm přednášek vedených českými odborníky a velká panelová diskuze.

Vystoupí ti nejlepší, kteří se v ČR věnují psům

Na konferenci vystoupí celá řada zkušených odborníků z oblasti pokrývajících psí témata. Své znalosti a zkušenosti návštěvníkům předá například: Martin Kváš (výživový specialista), Šimon Cipro (jeden ze zakladatelů Běhejsepsem.cz), Lukáš Duchek (veterinární lékař), František Šusta (trenér zvířat), Lenka Blachová (psí trenérka) a další.

Přednášky budou tématicky zaměřené na pohyb, správnou výživu a zdraví psů a v neposlední řadě na výcvik a komunikaci, díky které bude ze psa pohodový parťák pro běžný život. Konferenci uzavře diskuze s českými nejlepšími reprezentanty napříč různými psími sporty.

Kromě řečníků budou na konferenci téměř všichni zástupci z týmu SpokojenéhoPsa.cz, návštěvníci se tak budou moci setkat s těmi, kdo za tímto psím projektem stojí.

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Psonference

Panorama Hotel PrahaPraha (133 metrů)

Hotel PankrácPraha (638 metrů)

Hotel Oya***Praha (653 metrů)