Lenny v Praze

Lenny v Praze

Adresa:

Praha 1, Dlouhá 33

Termín: 9.12.2021

Žánr: koncertypop


Nezaměnitelný hlas zpěvačky Lenny se měl rozeznít sálem O2 Universa už loni v prosinci. Koncertní plány však zkomplikovala pandemická situace, a tak i Lenny musela vytoužený koncert o rok posunout. Nyní se scénář z loňského roku bohužel opakuje a kvůli nepříznivému vývoji pandemie v Česku se i letošní koncert přesouvá. O zážitek a setkání s Lenny ale nepřijdeme. Zpěvačka se totiž rozhodla, že své fanoušky jako dárek za trpělivost a čekání, pozve v den plánovaného O2 Universa – tedy 9. prosince, na koncert do komornější pražské ROXY, který se uskuteční díky podpoře Visa a Instax.

Fanoušky, kteří již mají koupenou vstupenku do O2 Universa zve Lenny zdarma. Těšit se tak můžeme na výjimečný zážitek, nabitou atmosféru a ochutnávku toho, co zpěvačka nabídne na největším koncertě kariéry – v O2 Universu. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lenny v Praze

Wellness Hotel STEPPraha (692 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.5 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.9 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.9 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (3 km)