Groove Dock - 6th Anniversary

Groove Dock - 6th Anniversary

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 7.3.2020 v 22:00 hod. (sobota)
Vstupné:

150 Kč.

7březen sobota 22:00

Žánr: koncerty


Groove Dock oslaví šestileté výročí velkou jazzově-taneční nocí! Zahrají tři DJské dvojice a duo perkusistů. Společně vystoupí rezident Mr. Ultrafino & Martin Mikuláš, Pocoloco & Orisha (Cabaret Mañana) a Magič & Wavezz.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Martin Mikuláš – žánrově eklektický DJ, hudební sběratel a promotér. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1.

Cabaret Mañana – DJské duo, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény. DJ Pocoloco a DJane Orisha ve svých setech dokážou propojit jazz s latinsko-americkými rytmy, afrocuban s tropical a broken beatem a přesahy do moderní klubové produkce.

Magič & Wavezz – duo DJů, producentů, hudebních sběratelů a publicistů se na scéně pohybuje už od roku 2011. Ve svých setech se zaměřují hlavně na funk, soul a klasický hip hop, ale i na jazz, latin, afrobeat a další směry.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie Věnuje se hře na africké perkuse. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Groove Dock - 6th...

Hotel LavandaPraha (342 metrů)

Hotel U Svatého JanaPraha (641 metrů)

Hotel Suite Home PraguePraha (1 053 metrů)