IAMX v Praze - Přeloženo

IAMX v Praze - Přeloženo

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 12.4.2021 v 20:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

790 Kč

12duben pondělí 20:00

Žánr: koncertyakustický Synthpop Dark cabaret Alternativní rock Industriální hudba Electronica Experimentální hudba


Přesouváme již přesunuté. „Všem nám moc, moc záleží na tom, aby tohle turné proběhlo, a velmi si vážíme vaší podpory a trpělivosti,“ píše IAMX, jehož turné Echo Echo se ve světle nevyzpytatelné situace kolem pandemie znovu přesouvá. Magickou hudbu IAMX tak budete nově moci zažít 12. dubna 2021 v pražském kině Lucerna. „Sněme o krásné hudbě, která naplní krásnou budoucnost.“ V případě, že vám nový termín nevyhovuje, obraťte se do konce září na svého prodejce vstupenek.

Neodolatelný a tentokrát akustický IAMX zahraje v Kině Lucerna. Se svou chystanou akustickou deskou Echo Echo se Corner rozhodl ohlédnout do minulosti a své starší oblíbené skladby představit v odlehčené akustické podobě. 

Uhrančivý, žánry definující svět Chrise Cornera je plný organicky znějící elektroniky a hluboce emotivních vokálů, které zvýrazňují ty nejtemnější i nejeuforičtější emoce. A svůj magický svět IAMX neopouští ani tentokrát:. „Nápad na akustické album jsem v sobě měl od opravdu dlouho,“ zamýšlí se Corner. „Když píšu nové skladby, začínám s pouhou melodií, kytarou nebo pianem a až později z nich tvořím monstra, která mí fanoušci znají z nahrávek.“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce IAMX v Praze -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (267 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (822 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 017 metrů)