Zola Blood v Praze - Přeloženo

Zola Blood v Praze - Přeloženo

Adresa:

Praha 1, Národní 116

Termín: 12.10.2021 v 20:00 hod. (úterý)
Vstupné:

290 Kč

12říjen úterý 20:00

Žánr: koncertyIndie pop Synthpop Nezávislá hudba


Vystoupení Zola Blood (UK) - nové datum / new date se neuskuteční v plánovaném únorovém termínu. Velmi nás to společně s kapelou mrzí, ale v současné situaci koncert jednoduše nebylo možné realizovat. Fanoušci téhle synthpopové party ale nemusí smutnit. Do pražského Rock Café totiž přijede 12. října 2021.

V Praze zahrají romantičtí Zola Blood. Na letošní rok chystá čtveřice muzikantů nové EP. Členové synthpopové skupiny Zola Blood pochází z různých koutů Británie a dohromady se dali, až když se všichni přestěhovali v roce 2013 do jižního Londýna.

Po sérii prvních výrazných skladeb včetně písně Meridian, kterou berlínský producent Applescal zremixoval pro youtubový kanál Majestic, si kapely všiml manažer legendárních Talk Talk Keith Aspden, který v té době pracoval pro label Pond Life Songs. Na novém vydavatelství vydala kapela první EP i svůj průlomový hit Pay Out. Na dlouhohrající debut Infinite Games si fanoušci museli počkat až do roku 2017, kapela se totiž rozhodla osamostatnit a desku vydat svépomocí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zola Blood v Praze -...

Czech Inn PrahaPraha (161 metrů)

Hotel AnnaPraha (593 metrů)

Hotel AbriPraha (644 metrů)