Přejít na stránky Ticketpro.cz

Daniel Bárta a Robert Balzar Trio

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 9

Termín: 24.4.2012

24duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopjazz


Dan Bárta

Jeden z našich nejtalentovanějších a nejvšestranějších zpěváků, držitel mnoha ocenění včetně několikanásobného ocenění akademie populární hudby „Anděl“. Je respektován jak odbornou kritikou, tak širokou veřejností. V roce 2000 založil svůj sólový projekt Illustratosphere, jehož součástí je trio Roberta Balzara. Vzájemným ovlivněním vznikl tento ryze akustický projekt, který si během posledních let našel svůj vlastní originální „face“. Repertoár se skládá z vlastních skladeb a jazzových standardů.

Robert Balzar trio

Jedná se o jazzové seskupení. Slaví úspěchy na našich i zahraničních pódiích. Za zmínku stojí spolupráce s jedním z největších jazzových kytaristů Johnem Abercrombiem, se kterým v minulosti natočili CD s nazvem “Tales“.

Dan Bárta a Robert Balzar Trio nahráli svoje první společné akustické CD s názvem THEYORIES. Jedná se o vlastní úpravy skladeb interpretů, které Dana Bártu v jeho pěvecké kariéře nejvíce ovlivnily. Nové CD bude obsahovat songy výrazných světových interpretů, jako jsou: Björk, The Police, Simply Red, Jamiroquai, AC/DC či Finley Quaye. Objeví se i chorál ze 13. století. Své první společné album Bárta s triem míchali a mastrovali v prestižním Sears studiu v New Yorku pod vedením Jamese Farbera. Farber je podepsán pod alby umělců jako jsou Brad Mehldau, Bruce Springsteen, All Jarreau, John Scofield atd. Masteringu se ujal Mark Wilder, držitel mnoha cen Grammy.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Daniel Bárta a Robert...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (449 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (842 metrů)

The Emblem HotelPraha (871 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (647 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (318 m)