Alicia Keys v Praze

Alicia Keys v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 25.6.2021 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

1790 - 2390 Kč

25červen pátek 19:00

Žánr: koncertyrnb jazz soul koncert

Umělci: Alicia Keys


Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu ALICIA KEYS, který se měl konat dne 25. 6. 2020 v pražské O2 areně.

Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 25. 6. 2021 v pražské O2 areně.

Alicia Keys je patnáctinásobná držitelka ceny Grammy, zpěvačka, skladatelka, producentka, herečka, podle časopisu New York Times nejlépe prodávající autorka, ale i podnikatelka a aktivistka v humanitárních organizacích. Od svého debutového alba “Songs In A Minor” si Alicia Keys vybudovala jedinečný repertoár hitů s více než 40 milióny prodaných alb po celém světě.

Jako herečka se výrazně zapsala ve filmech „Sejmi eso“, „Holka na hlídání“ nebo „Tajný život včel“. V roce 2011 se poprvé postavila i za kameru jako režisérka jedné z povídek v rámci TV série „Five“, které vyprávějí příběhy žen postižených rakovinou prsu. Zaujala také jako spisovatelka, když vydala knihu “Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by Alicia Keys”, díky které se stala podle časopisu New York Times nejprodávanějším autorem. Jako filantropka je spoluzakládající členkou organizace Keep a Child Alive, kterou zároveň reprezentuje jako její světová ambasadorka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Alicia Keys v Praze

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)