Imonolith v Praze

Imonolith v Praze

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 25.2.2021
Vstupné:

předprodej 250 Kč, na místě 300 Kč

25únor čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyRock Metal Hard Rock


NOVÝ TERMÍN: 25.2.2021!

Imonolith je pětičlenná kanadská hard rock / metalová kapela složená z působivé kombinace ostřílených hudebníků. Snadno zapamatovatelné vokály a nezapomenutelné kytarové riffy. Imonolith má vše, co si fanoušci tvrdé hudby můžou přát, ať už jde o úderný metal nebo chytlavou rockovou melodii. Tuhle kapelu jednoduše nelze ignorovat.

Přestože jsou Imonolith poměrně novou kapelou, sbírají tisíce fanoušků po celém světě. Interakce s fanoušky je pro kapelu jednou z nejzásadnějších věcí. O tom svědčí i jejich komunikace na sociálních sítích.

Debutový singl a video Hollow byl vydán v lednu 2019. Píseň byla produkována a nahrána týmem, který tvoří Brian Howes a Jay Van Poederooyen (Chris Cornell, Airbourne, Nickleback) ve Van Howes Studios v LA. Vydání debutového alba je naplánované na březen 2020.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Imonolith v Praze

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (550 metrů)

ValentinskaPraha (616 metrů)