Český ples

Český ples

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 5

Termín: 1.2.2020 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

14 000 Kč

1únor sobota 19:00

Žánr: ostatní akceples praha tanec hudba gastronomie zábava


Nenechte si ujít ples, který vás během okamžiku přenese v čase do dob, kdy plesy byly vrcholnou společenskou událostí, přehlídkou noblesy a elegance.

Máte možnost prožít jedinečný večer v samém srdci Prahy, v kulisách Obecního domu, jehož genius loci vás přenese do dávných dob české historie.

Užijte si výjimečné okamžiky společenské zábavy obklopeni nádhernými díly největších českých umělců, jako byli Mikoláš Aleš, Alfons Mucha a Max Švabinský.

Čeká Vás delikatesní menu vytvořené podle nejnovějších gastronomických trendů, pravé šampaňské a v neposlední řadě krásná výzdoba z čerstvých květin.

Na letošním Českém plese vystoupí opět hvězdy české, ale i zahraniční scény. Vystoupí zde britský talentovaný zpěvák Danyl Johnson, který byl finalistou X-Factoru, právě ve Velké Británii. Také jsme pozvali jednu z nejlepších českých zpěvaček, a to paní Hanu Zagorovou, s jejím dech beroucím hlasem. Po půlnoci vystoupí legendární kapela Olympic, v čele s Petrem Jandou. Celým večerem nás bude doprovázet skvělá BOOM!BAND kapela Jiřího Dvořáka, která hrála společně s legendami jako je Karel Gott, Lucie Bílá apod.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Český ples

Hotel Paříž PrahaPraha (101 metrů)

Hugo Bike PraguePraha (244 metrů)

Hotel MetamorphisPraha (288 metrů)