Concord Orchestra - Symfonické rockové hity - Pan tmy

Concord Orchestra - Symfonické rockové hity - Pan tmy

Adresa:

Praha 4, 5. května 65

Termín: 8.9.2020 v 19:00 hod. (úterý)

8září úterý 19:00

Žánr: koncertyrockmetal


V dubnu roku 2020 uvede SHOW №1 AGENCY do Česka nezapomenutelnou a velkolepou podívanou. V rámci česko-slovenského turné vystoupí v jediném představení první světový taneční orchestr CONCORD ORCHESTRA.

Symfonický orchestr se představí s programem SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY-PAN TMY. Profesionální hudebníci z různých regionů světa vystupují pod vedením italského dirigenta Fabia Piroly. Boudou uvedeny nejlepší hity od interpretů jako jsou například Queen, Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down a Rammstein. Hudebníci symfonického orchestru budou interpretovat díla slavných hudebních skupin tak aby Vás znovu a znovu ohromili perfektními tóny rockových hitů! Symfonický orchestr hraje na pódiu všechny skladby naživo a bez hudebních stojanů.

Světelné efekty doplněné o projekci vytvoří jedinečnou atmosféru a velkolepou podívanou. Více jako 4 roky existence symfonického orchestru, který si získal sledovanost více jak jednoho milionu lidí.V Petrohradu byl zaznamenán rekord v počtu návštěvníků, do Ledového paláce přišlo více jak 18 000 diváků. PÁN TMY Vás očekává!

Délka představení: 2 hodiny s přestávkou. Po představení bude mít každý z Vás možnot se vyfotit s hudebníky orchestru.

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Concord Orchestra -...

You and PraguePraha (382 metrů)

Hotel U ŠemíkaPraha (730 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (751 metrů)