Festival Cikropolis

Festival Cikropolis

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 9.2.2020 15.2.2020

9úno - 15úno celý den

Žánr: festivalydivadlo nový cirkus


7. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu Cirkopolis uvede od 9. do 15. února sedm progresivních souborů a umělců. Představí tajemný a dechberoucí bytový cirkus kanadské dvojice Claudel Doucet & Cooper Lee Smith, výjimečnou osobnost současné novocirkusové scény Belgičana Alexandera Vantournhouta, odvážnou trojici francouzských komiků a akrobatů La Mob à Sisyphe, multižánrového nizozemského umělce Monkiho, který kloubí akrobacii na dvojité čínské tyči s divadlem, živou hudbou a mluveným slovem. Zaměří se i na současnou českou a slovenskou scénu.

Festival vyvrcholí výjimečným zážitkem legendárního žongléra Jaye Gilligana v magické show How to Welcome the Aliens?. Žonglérská hvězda povede v rámci festivalu také dvoudenní žonglérský workshop, ve kterém představí současné, špičkové, moderní i experimentální žonglérské techniky z celého světa se zaměřením na skandinávské trendy.

Týden plný absurdního humoru, neuvěřitelných artistických kousků, bláznivých nápadů a risku se uskuteční na scéně Paláce Akropolis, Divadla Ponec, Kasáren Karlín a v prostředí soukromého bytu na Praze 2.

Vstupenky na představení festivalu Cirkopolis budou opět k zakoupení na pokladně Paláce Akropolis a Divadla Ponec.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Cikropolis

Žižkovská televizní věžPraha (208 metrů)

Hotel TheatrinoPraha (299 metrů)

Pizza Mňam SlavíkovaPraha (311 metrů)