Vánoce s Bohemia Voice

Vánoce s Bohemia Voice

Termín: 11.12.2019 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

500 Kč dospělý, 300 Kč dítě a senior

11prosinec středa 19:00

Žánr: koncertyswinggospelklasikakoncerty

Umělci: Bohemia Voice


Bohemia Voice, české vokální kvarteto reprezentující crossover žánr v hudbě, pořádá Koncert nazvaný „Vánoce s Bohemia Voice.“ Písně ze stejnojmenného alba se ponesou v duchu svátečních Disneyových pohádek a crossoverových skladeb.

Multižánrové těleso Bohemia Voice propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě.

„Náš jedinečný mix swingu, gospelu, popu a především klasické hudby nemá hranice, pouze vkus a tvář vokálního uskupení Bohemia Voice,“ říká Elin Špidlová, zpěvačka z Bohemia Voice. „V písních otevíráme témata Lásky, Víry, jako ozdravného procesu pro lidi, planetu a krásnou, pro nás drahou, českou zem. Navazujeme na úspěšný loňský koncert a těšíme se opět na kouzelnou atmosféru v tomto adventním čase,“ dodává E. Špidlová.

Multižánrové těleso Bohemia Voice propojuje hudební styly a tím spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě. Kvarteto Bohemia Voice vzniklo v roce 2012 a jak je již z názvu kvarteta patrné, jedním z impulsů jeho...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoce s Bohemia Voice

Hugo Bike PraguePraha (586 metrů)

Best Western Premier Hotel Majestic PlazaPraha (612 metrů)

Hotel MetamorphisPraha (653 metrů)