Nick Mason v Praze

Nick Mason v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 23.5.2021
Vstupné:

sezení 2.500 Kč / stání 1.200 Kč

23květen neděle 20:00

Žánr: koncertyprogresivní rock psychedelický rock instrumentální rock


PŘESUNUTO NA NOVÝ TERMÍN

Po úspěšném loňském světovém turné si Nick Mason a jeho band Saucerful of Secrects připravili na rok 2020 další koncertní šňůru, která měla začít v dubnu 2020 ve Velké Británii. Do Prahy se vrátí nakonec díky pandemii vrátí až 23. května 2021, a to do Fora Karlín. Kapela si pro nadcházející turné připravila i nový program, který bude ale stále založen na raných písních Pink Floyd.

Nick Mason's Saucerful of Secrets je britská rocková formace založená v roce 2018 bubeníkem legendárních Pink Floyd Nickem Masonem a kytaristou Lee Harrisem. Na repertoáru mají písně z raného období Pink Floyd, z let 1967 – 1973. Mason o vzniku projektu říká, že si chtěli připomenout období a atmosféru doprovázející první alba a koncerty této legendární kapely. Oba hudebníky doplňují ještě kytarista Gary Kemp ze skupiny Spandau Ballet, dlouholetý spolupracovník Pink Floyd baskytarista Guy Pratt a klávesista Dom Beken.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nick Mason v Praze

Pentahotel PraguePraha (326 metrů)

Hotel Royal PraguePraha (422 metrů)

Hostel MarabouPraha (475 metrů)