Ben Cristovao v Praze - přesunuto

Ben Cristovao v Praze - přesunuto

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 1.10.2022 v 20:00 hod. (sobota)

1říjen sobota 20:00

Žánr: koncertyhip hop R&B pop music

Umělci: Ben Cristovao


Původně plánované vystoupení v O2 areně se přesouvá z únorového termínu v roce 2021 na nové datum. Hlavním důvodem přesunu je nouzový stav a stále trvající omezení hromadných akcí. Důležitou roli hrají v přesunu také restrikce spojené s cestováním, na show totiž spolupracují umělci a kreativní tým z různých částí světa.


Po úspěšné show v O2 areně v roce 2019 se Ben Cristovao se svým týmem rozhodl koncert v tomto unikátním prostoru zopakovat. Před vypuknutím pandemie už měla podoba show jasné obrysy a na jednotlivých fragmentech vystoupení se už intenzivně pracovalo. Nouzový stav a trvající omezení hromadných akcí, jejichž rozvolnění nemá jasně stanované datum, je důvodem, proč musí být koncert Bena Cristovao opět přeložen.

Koncert se nyní přesouvá na 1. října 2022. 

Ben Cristovao je zpěvák, tanečník, hudební skladatel, textař, moderátor a herec česko-angolského původu. Do širokého podvědomí lidí se dostal díky soutěži Česko Slovenská Superstar, ve které skončil v roce 2009 na 7. místě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ben Cristovao v Praze -...

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)