Kiss v Praze

Kiss v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 1.7.2020
Vstupné:

1 690 Kč - 2 990 Kč

1červenec středa 20:00

Žánr: koncertyhard rock heavy metal glam rock

Umělci: Kiss


KISS, kteří jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob, oznámili, že v roce 2020 prodlouží své závěrečné turné, vhodně pojmenované END OF THE ROAD. V rámci svého rozlučkového turné se ještě jednou vrátí i do České republiky, ve své monumentální show vystoupí v pražské O2 areně.

"Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně, jako jsme přišli „Unapologetic and Unstoppable," řekli KISS.

Tato legenda odstartovala svou hvězdnou dráhu roku 1973 v New Yorku. U zrodu stál basista Gene Simmons a kytarista Paul Stanley. Sestavu následně doplňuje bubeník Peter Criss a druhý kytarista  Ace Frehley. Hudba se od začátku...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kiss v Praze

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)