100 %
Hans Zimmer Live

Hans Zimmer Live

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 13.2.2022 (neděle)
Vstupné:

1 490 Kč - 4 990 Kč

Žánr: koncertyfilmová hudba hans zimmer O2 arena 2022 soundtrack ac

Umělci: Hans Zimmer


Světoznámý hudební skladatel Hans Zimmer přijede do pražské O2 areny o rok později. Koncert Hans Zimmer Live se přesouvá na nový termín 13. 2. 2022

Pro všechny členy organizačního týmu Hans Zimmer Live, kapelu a samotného Hanse Zimmera není v současné době možné kvůli rozdílným zdravotním a bezpečnostním nařízením ve všech zemích a městech po celém světě vymyslet logisticky rozumné řešení pro plánované evropské koncertní turné, které mělo začít v únoru 2021. Na základě toho se Hans Zimmer a jeho tým rozhodli odložit evropské turné 2021 na rok 2022. Pražský koncert v O2 areně se uskuteční v novém termínu 13. února 2022.

„Opravdu moc bych si přál pro Vás v příštím roce se svou kapelou Hans Zimmer Live, orchestrem a sborem zahrát, ale učinili jsme obtížné rozhodnutí, že celé turné posuneme na rok 2022. Jsme přesvědčení, že toto je jediné řešení, jak pro Vás, a současně i pro nás, zajistit skvělý a bezpečný zážitek z celého turné. Uvidíme se v roce 2022,“ dodává skladatel Hans Zimmer.

Již zakoupené vstupenky na pražský koncert zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat.

Hans Zimmer je německý autor filmové hudby, který je považován za vůbec nejvýznamnějšího filmového hudebního skladatele současnosti

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hans Zimmer Live

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)