Dereck Hard / 9

Dereck Hard / 9

Adresa:

Praha 5, Stroupežnického 10

Termín: 8.11.2019 15.12.2019

8lis - 15pro celý den

Žánr: výstavyvernisáž fotografie


Přední český umělecký fotograf Dereck Hard, známý svými inscenovanými pop artovými fotografiemi, měl letos nabitý a úspěšný rok. Vyhrál na třech mezinárodních soutěžích a po sólo výstavách nejen v České republice, ale i v USA nebo Rusku si na listopad připravil svou již letošní devátou výstavu. Má krátký a prostý název - 9.

Série zachycuje každý měsíc těhotenství v inscenovaném příběhu, ve kterém hraje hlavní roli Dereckova partnerka Mari Kepari, se kterou opravdu čekal tou dobou vysněného potomka.Dereck nenásleduje současné trendy a na svých sociálních sítích již dávno nesdílí důležité osobní momenty jeho života. O to víc je překvapivé, že celou sérii věnoval těhotenství své milované partnerky a příchodu na svět zbožňované dcery Emy.

Jejich příběh byl o mnoho šťastnější než ten vyobrazený, ale možná i ten dojde k vytouženému „happy endu“. Nebo ne?!

Přijďte společně s Mariou a Dereckem oslavit tento radostný okamžik jejich života, seznámit se malinkou Emou a pokochat se výtvarně i obsahově působivými fotografiemi, které byly komplet nafoceny v Kavárně co hledá jméno. Můžete tak hledat zákoutí a místa, které se na fotkách objevují. V den vernisáže se navíc celé místo promění do atmosféry, kterou uvidíte na vystavených snímcích.

Vernisáž: 8. 11. 2019 v 18:30 (úvodní slovo: 19:00)
Výstava: 8. 11. - 15. 12. 2019

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dereck Hard / 9

Hotel LavandaPraha (263 metrů)

AKÁT pension a hostelPraha (925 metrů)

Hotel U Svatého JanaPraha (1 111 metrů)