Einstürzende Neubaten v Praze - Přeloženo

Einstürzende Neubaten v Praze - Přeloženo

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 14.5.2021 (pátek)

Žánr: koncertyIndustriální hudba Experimentální rock Noise


Kapela Einstürzende Neubauten dnes ohlásila nové termíny jejich turné, které bylo původně plánováno na květen a červen tohoto roku. O písně nejen z nového alba v živém podání nakonec čeští fanoušci nepřijdou. Nové datum bylo potvrzeno na 14. května 2021. Koncert se odehraje opět ve Foru Karlín. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

Einstürzende Neubauten letos přicházejí se zcela novým studiovým albem Alles In Allem. Vyjde 15. května a obsahuje kolekci deseti písní. Společným tématem některých z nich je, mimo jiné, město Berlín, říká kapela v oficiálním prohlášení k novému CD, které si zároveň nadělila ke čtyřicátému výročí existence.

„Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit náhradní termín. Je to sice de facto za rok, ale v současné celosvětové situaci nebylo jednoduché nové termíny nalézt. Praha bude první koncertní zastávkou celého turné. Věřím, že tentokrát to již dopadne a potkáme se v květnu 2021 ve Foru Karlín,“ říká promotérka Milena Palečková.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Einstürzende Neubaten v...

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)