Larkin Poe v Praze - Přesunuto

Larkin Poe v Praze - Přesunuto

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 704/36

Termín: 4.11.2021 (čtvrtek)
Vstupné:

předprodej 990 Kč – 1390 Kč

Žánr: koncertyRock Folk Blues Soul Americana Roots Rock


Americká kapela Larkin Poe mění termíny světového turné. V Praze vystoupí až v listopadu příštího roku. Na letošní listopad chystají nové album.

Vzhledem k nepřehledné mezinárodní situaci ve spojení s omezeními v pořádání kulturních akcí a mezinárodního cestování se americká kapela Larkin Poe, která měla vyrazit na světové turné k podpoře svého nového studiového alba „Self Made Man“, rozhodla celé turné odložit na podzim příštího roku.

V pražském Lucerna Music Baru, kde měly sestry Lovellovi zahrát svým fanouškům 2. března, představí skladby ze svého nového alba až 4. listopadu.

Kapela na své fanoušky ale rozhodně nezapomíná a 20. listopadu vydá nové album akustických coververzí s názvem Kindred Spirits. Jako první zveřejňují působivou předělávku skladby "Nights In White Satin“ od The Moody Blues. Skladba „Nights in White Satin“ poprvé vyšla v roce 1967, prodejním hitem se stala více než třikrát a po celém světě se jí prodaly milióny kusů, inspirovala více než šedesát coververzí a objevila se na mnoha filmových soundtracích. Larkin Poe tuto nesmrtelnou skladbu ve své verzi představily jako upoutávku na novou nahrávku 25. září.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Larkin Poe v Praze -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)