Eric Clapton v Praze - Přeloženo

Eric Clapton v Praze - Přeloženo

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 23.5.2021 v 20:00 hod. (neděle)
Vstupné:

2 990 Kč - 9 990 Kč

23květen neděle 20:00

Žánr: koncertyrock blues rock psychedelický rock hard rock


Na základě doporučení světových zdravotnických institucí byl Eric Clapton nucen přesunout své plánované turné na květen příštího roku. Jeho pražský koncert se tak nově uskuteční 23. května 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu.

Britský kytarista, zpěvák a hudební skladatel Eric Clapton, se po dlouhých sedmi letech opět vrací do pražské O2 areny. V květnu 2020 odstartuje v Praze evropské turné.

Čtyřiasedmdesátiletý hudebník je mimo jiné členem Rokenrolové síně slávy, držitel 18 cen Grammy včetně ceny za celoživotní dílo nebo Řádu britského impéria. Claptonův akustický koncert v rámci série hudební stanice MTV Unplugged z roku 1992 se stal jedním z nejsledovanějších televizních koncertů a dodnes patří k nejznámějším počinům tohoto britského interpreta.

Clapton s sebou přiveze i své dlouholeté spolupracovníky, Nathana Easta (basová kytara), Paula Carracka (klávesy), Chrise Staintona (klávesy), Doyla Bramhalla II (kytara), a vokalistky Sharon Whiteovou a Katie Kissoonovou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eric Clapton v Praze -...

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)