For Interior: Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků

For Interior: Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků

Adresa:

Praha 9, Beranových 667

Termín: 10.10.2019 13.10.2019
Vstupné:

100–150 Kč

10říj - 13říj celý den

Žánr: výstavyveletrh design interiér nábytek praha


Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu FOR INTERIOR představí ve dnech 10. až 13. října 2019 v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Návštěvníci budou mít možnost seznámit se nejen s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů, ale také se současným fenoménem zvaným „Boho styl“.

Veletrh FOR INTERIOR kromě nabitého doprovodného programu představí i letos oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU, kde budou vystaveny renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

Boho interiér & café

Podzimní FOR INTERIOR se letos zahalí do boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v boho kavárně. Ta nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Exotický design ve vaší koupelně

V rámci expozic se bude prezentovat i designová značka ZHENG Store, která nabízí unikátní produkty interiérů a exteriérů domácností. Své síly spojila s vyhlášenými čínskými designéry a její filozofií je dostupnost luxusního bydlení pro každého. V říjnu představí netradiční koupelnové vybavení.

Z doprovodného programu

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct autogramiádu designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech, ani Radku Košíčkovu z Evropské školy Feng Shui. Ta poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací.

Na letňanském výstavišti můžete od druhého dne konání veletrhu navštívit také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Těšíme se na vás od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 17 hodin.

Slevu na vstupenku pořídíte na www.forinterior.cz/sleva/.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce For Interior: Veletrh...

Hotel Blue Orange Praha 9 (1 662 metrů)

Hotel Koral Praha 9 (1 782 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (7.8 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (7.9 km)