Skety & Voxid

Skety & Voxid

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 9.11.2019
Vstupné:

350 – 590 Kč

9listopad sobota 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert jazz praha

Umělci: SketyVoxid


Skety jsou šestičlenné vokální těleso, které působí na domácí i mezinárodní scéně od roku 2014, kdy jeho členové zvítězili v jazzové sekci na mezinárodním festivalu „vokal.total“ v Grazu. Mají na svém kontě debutové CD Skety, které bylo nominováno ve čtyřech kategoriích na žánrové ceny CARA (Contemporary A cappella Recording Awards). Sami se hlásí k odkazu jazzových a cappella souborů, ale tyto hranice rádi a často posouvají. Vytvářejí tak osobitý zvuk i styl. Kromě interpretací přejatých skladeb leží jejich těžiště též ve výrazné autorské tvorbě, zejména z dílny skladatele Petra Wajsara. Jejich hudba dává vzpomenout na legendární vokální tělesa Singers Unlimited či Manhattan Transfer, nebo na současnou kapelu Pentatonix, i když Skety jdou vlastní originální cestou.

Ve druhé části večera vystoupí špičkový a cappella kvintet z Německa - Voxid! Jejich přímočarý a zábavný pop nenechá nikoho v klidu. Za dobu své existence procestovali více než 10 zemí Evropy a Asie a získali mnohá mezinárodní ocenění, jednotlivě se na podiu setkali i s hvězdami jako jsou Bobby McFerrin, New York Voices nebo Nils Landgren. Jejich poslední album Shades Of Light zaznamenalo značný posluchačský úspěch a vy to můžete nyní v JazzDocku zažít naživo! Skety, coby hostitelé, vystoupí v úvodu večera se svým setem.

Skety je nový český vokální a-cappella projekt mladých jazzových zpěváků a hudebníků, kteří na české scéně působí již dlouho se svými vlastními projekty a jsou součástí mnoha dalších hudebních těles a počinů. Tato...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Skety & Voxid

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)