Voicingers on tour v Praze

Voicingers on tour v Praze

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 10.10.2019 11.10.2019

Žánr: jaz festival workshopy


Jazzový festival Voicingers se v rámci platformy "On Tour" chystá poprvé i do Prahy! Na pódiu pražského Jazz Docku vystoupí 10. a 11. října etablované hvězdy evropské hudební scény (Grzegorz Karnas, Grzegorz Maslowski, Szymon Mika, Mariusz Prasniewski) i mladí hudebníci, kteří před sebou mají slibnou jazzovou kariéru, a jejichž debutová alba v nedávné době obohatila polskou a českou hudební scénu (Przemek Kleczkowski, Natalia Kordiak, Marta Kloučková). Kromě koncertů Voicingers přiveze i originální hudební workshop.

Jazzový festival Voicingers se zrodil v polském městě Źory, aby rozšířil obzory milovníkům hudby a utišil hlad po živém hudebním zážitku, a to jak mezi performery, tak mezi posluchači. V pražském Jazz Docku se ve čtvrtek 10. října a v pátek 11. října představí čtyři zpěváci v doprovodu česko-polských hudebníků:
evropská špička Grzegorz Karnas, vycházející polské jazzové hvězdy Przemek Kleczkowski a Natalia Kordiak a česká jazzová zpěvačka Marta Kloučková.

Workshopy se uskuteční ve dnech 12. a 13. října 2019 ve Studiu Paměť Praha (Soukenická 29, Praha 1).  Workshopu je možné se zúčastnit na jeden či na oba dva dny, registraci provedete zde 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Voicingers on tour v...

Hotel Balkán Praha 5 (146 metrů)

Mamaison Hotel Riverside Prague Praha 5 (152 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (885 m)