Vladivojna La Chia (Sólo) – Babí léto 2019

Adresa:

Praha 8, Ústavní 91

Termín: 14.9.2019
Vstupné:

vstupné dobrovolné

14září sobota 20:30

Žánr: festivalkabaret


Večerní program 30. ročníku nekomerčního a normálního festivalu v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice Babí léto.

V prostorách V. kolony zahrají:

Vladivojna La Chia

Na naší hudební scéně působí tisíce kapel a umělců, ale jen málokterý z nich je tak nezaměnitelný, originální a vyčnívající z řady, jako zpěvačka VLADIVOJNA LA CHIA. V Česku ani na Slovensku se nenajde nikdo, kdo by o ní alespoň neslyšel.

Vladivojna La Chia sólově s kytarou hraje průřez svou starší i nejnovější tvorbou, čte ze svých zábavných Vladibajek a improvizuje na humra. Komorní i kabaretní vystoupení, divoké i intimní okořeněné bezprostředním a vřelým kontaktem s publikem, to vše je sólová Vojnuška.

Vstupné dobrovolné.

Hlavní myšlenkou festivalu Babí léto je podpora a zviditelnění poskytované péče v Psychiatrické nemocnici Bohnice formou komentovaných přednášek a prohlídek jednotlivých terapeutických pracovišť, podpora neziskových organizací a samozřejmě nabídka kvalitního kulturního programu, na kterém se nemalou měrou podílejí také lidé s duševním onemocněním.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vladivojna La Chia...

Výstaviště HolešovicePraha (3.2 km)

Vila LannaPraha (3.7 km)

Tyn Yard ResidencePraha (5 km)