Kavky 4 Sport

Kavky 4 Sport

Adresa:

Praha 4, Milevská

Termín: 21.9.2019
Vstupné:

zdarma

21září sobota 10:00

Žánr: sportsoutěže


V rámci běhu Čtyřka sportuje, bude probíhat dne 21. 9. 2019 v parku Na Pankráci od 10:00 do 18:00 hodin den plný sportovních aktivit a zábavy - Kavky 4 Sport. Návštěvníci akce si zde budou moci vyzkoušet jednotlivé sporty a zapsat sebe či své děti do vybraných týmů. Můžete se těšit třeba na fotbalové, tenisové, baseballové týmy. Vyzkoušet si horolezeckou stěnu, jógu, odpalování baseballových míčků, zahrát si tenis, fotbal, sofball a další jiné sporty.

Během odpoledne bude probíhat závod Craft Team Running. Jedná se o závod, kdy mezi sebou závodí čtyřčlenné týmy. Běží se půlmaraton rozdělený na 16 okruhů, týmy mají k dispozici "depo" s online info o průběhu závodu a občerstvením, každý člen týmu musí absolvovat alespoň dva okruhy. Další taktika střídání a nasazování jednotlivých členů je plně na týmu. Nad závodem Craft Team Running převzal záštitu první mistostarosta MČ Praha 4 Zdeněk Kovářík (ODS).

Na příchozí zde čekají také různé soutěže a turnaje.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kavky 4 Sport

VIPliving HouseboatPraha (1 660 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 965 metrů)

Royal Court HotelPraha (2.5 km)