Na Rhythm of Life pro dobrou věc

Na Rhythm of Life pro dobrou věc

Adresa:

Praha 7, Plynární 23

Termín: 12.9.2019 13.9.2019
Vstupné:

150 Kč

12září čtvrtek 21:00

Žánr: koncerty


Další noc Rhythm of Life je tady. Po několikaměsíční pauze se ve čtvrtek 12. září v pražském klubu Cross rozduní drum and bass v diktátu nejen hlavní hvězdy večera – britského producenta a skvělého DJ Rockwella. A bude toho ještě víc. Buďte u představení nového labelu Rido Music a podpořte vznik výjimečného multimediálního projektu ERUTUF producenta Rida. Cesta za tvůrčí svobodou Špička českého dnb a producent Rido si splnil sen. Založil si svůj vlastní label. Proč?

„Chci dělat barevnější hudbu, což se ne vždy potkává s představami vydavatelství. Chci vydávat věci, které budou pořád kvalitní, ale nebudou podléhat žádným kritériím.“ Label se bude primárně zaměřovat na jeho vlastní produkci a projekty, na kterých bude spolupracovat s dalšími interprety. Jako první věc pod labelem Rido Music vyjde 23. září track s názvem Remember. Současně Rido pracuje na unikátním multimediálním projektu ERUTUF, ve kterém půjde o propojení hudby s realistickým 3D příběhem. „Mou dlouholetou láskou byl vždycky film, hlavně sci-fi, a hudba, a tak jsem léta přemýšlel, jak by se daly propojit. Nakonec myšlenka uzrála natolik, že jsme se rozhodli si vytvořit takový projekt sami. Navíc jsme rádi, že se partnerem projektu stal Red Bull, protože nám dodává fantastickou energii,” přibližuje Rido.

Premiéra ERUTUF proběhne 24. 1. 2020 v divadle Archa. Benefice, která má smysl Čtvrteční akce bude mít benefiční charakter. Veškeré vybrané vstupné půjde na realizaci projektu ERUTUF. Vstupenka bude v prodeji za symbolických 150 Kč, ale je zcela na vás, kolik a zda přihodíte navíc. Od 21.00 večer do 6.00 ráno se o vaši zábavu v klubu Cross kromě Rockwella postarají ještě Rido, Counterstrike, Hybris, 2k a Thez. Doplní tak řadu významných hostů, kteří naplnili lineup Rhythm of Life v minulých letech, mezi něž patří Leeroy Thornhill, bývalý tanečník The Prodigy, ikona světového dnb DJ Grooverider, britská legenda DJ Die, DJ Optiv nebo DJ SL2. Přijďte prožít výjimečný večer s tím nejlepším, co současný drum and bass nabízí, a podpořte vznik netradičního multimediálního projektu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Na Rhythm of Life pro...

Výstaviště HolešovicePraha (897 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.6 km)

Vila LannaPraha (2.7 km)