Zahrada rezidence thajské velvyslankyně se otevře veřejnosti

Zahrada rezidence thajské velvyslankyně se otevře veřejnosti

Adresa:

Praha 6, Pod Hradbami 663/7

Termín: 19.9.2019
Vstupné:

zdarma

19září čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akceZahrada Rezidence Thajského království thajské jídlo zdarma thajský trh


Velvyslankyně Thajska otevře v září poprvé veřejnosti zahradu u budovy svojí rezidence. Vila i prostory okolní zahrady v Praze 6, která patří Thajsku přes dvacet let, ukáže svoji krásu ve čtvrtek 19. září v rámci akce „Dobrý den z Thajska“. Návštěvníky čeká thajský trh i doprovodný program. Akce je podporována Česko-thajským výborem a Českou obchodní komorou.

Zahrada Rezidence Thajského království otevře své brány 19. září 2019 v době od 17 do 20 hodin.

Milovníci thajského jídla si mohou na zahradě rezidence zakoupit originální pokrmy připravené přímo šéfkuchařkou paní velvyslankyně Sangwan Horawet a dalšími thajskými restauracemi. Návštěvníci mohou zakoupit thajské pivo Singha, čerstvé kokosové ořechy, turistické a další thajské produkty i relaxaci s thajskou masáží. Atmosféru podpoří živá thajská hudba.

Vilu koupilo thajské velvyslanectví v roce 1996. Následně prošla rekonstrukcí a od roku 1998 v ní vždy bydlí thajští velvyslanci při svých misí v České republice.

Vstup pro veřejnost je zdarma a bude 19. září z ulice Milady Horákové (od zastávky Prašný most). Adresa rezidence je Pod Hradbami 663/7, Praha 6.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zahrada rezidence...

The Golden Wheel HotelPraha (836 metrů)

Vila LannaPraha (1 250 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 530 metrů)