Výstava obrazů malířky Viktorie Rampal Dzurenko

Výstava obrazů malířky Viktorie Rampal Dzurenko

Adresa:

Praha 1, Soukenická 3

Termín: 20.8.2019 13.9.2019
Vstupné:

zdarma,prodejní výstava

20srp - 13zář celý den

Žánr: výstavy


Viktoria Rampal Dzurenko pořádá svou velkou malířskou výstavu, která začala 20. srpna a potrvá do 13. září 2019. Akce se koná ve Slovenském domě v Praze. Viktoria vás prostřednictvím obrazů provede svou životní cestou fantazie a barev. Její obrazy přinášejí zážitek z individuální cesty a inspirace na Slovensku, v České republice a Indii.

Mgr. et MgA. Viktoria Rampal Dzurenko o sobě říká: “Narodila jsem se v malém městě na Slovensku, ale život mě zavál přes Prahu a studium filmové režie na FAMU až do Indie. Jsem malířka, filmová režisérka, učitelka malby, filmové režie a filmového jazyka. Natáčím hrané i dokumentární filmy a videoklipy, momentálně připravuji svůj celovečerní debut v mezinárodní koprodukci. Ve filmové profesi většinou spolupracuji se svým indickým manželem, střihačem a producentem Ranjanom Rampalem. Miluji umění, barvy, filmařinu, cestování a můj život je neustále v pohybu. Výuka je pro mě interaktivní proces, při kterém dochází k vzájemnému obohacování a předávání životních zkušeností”.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

1led - 31procelý den

1led - 31procelý den

6bře - 2liscelý den

Ubytování v okolí akce Výstava obrazů...

Tyn Yard ResidencePraha (417 metrů)

The Emblem HotelPraha (795 metrů)

ValentinskaPraha (914 metrů)